YEŞİL MİMARİNİN ALTIN ÇAĞI BAŞLIYORimageleed

Çevre ve kullanıcı dostu özellikleriyle ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen Leed GOLD Sertifikasın’na aday olan MODDA Bayraklı; enerji tasarrufu sağlayan teknolojileri, ısı ve ses yalıtımı, çevreyi doğal kaynakları ve insan sağlığını koryuyan geri dönüşümlü inşaat malzemeleri, doğaya ve çevreye duyarlı ekolojik çözümleri ile yalnızca bugünün değil yarının şartları da düşünülerek tasarlandı.

ENERJİ VE ÇEVRE DOSTU TASARIM

LEED GOLD

ABD’deki Çevre Dostu Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED, binaların tasarımında, inşasında ve işletilmesinde, çevreci, sosyal sorumluluk sahibi, sağlıklı ve memnuniyet duygusu oluşturacak derecede kaliteli bir yaşam yaratma hedefini öngören ve kar aacı gütmeyen ulusal bir örgütlenmedir.

LEED, binaların enerji ve çevre bakımından etkin kullanımının değerlendirilerek sertifikalandırılmasını sağlar. ABD’deki Çevre Dostu Binalar Konseyi’nin (USGBC) tarifine göre yeşil bina; çevre ve bina sakinleri için, binaların oluşturduğu negatif etkilerin önemli derecede minimize ya da elimine edilmesini sağlanarak tasarlanan ve inşa edilen bianalardır.

Toplam 97 konut ve ortak yaşam alanlarından oluşan MODDA Bayraklı, LEED kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilen konut projesi olma özelliğine sahiptir.

ontan

“Web sayfamızda yer alan teknik veriler, resimler bilgi amaçlı olup, yapılan inşaatta farklılık olabilir. Ontan Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. önceden ilan ve bilgi vermeksizin her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.”

Modda Bayraklı bir Modda markasıdır.